Strefa przedszkol. Poziom B+ Sześciolatek Pakiet - praca zbiorowa

158,03 zł
161,43 zł
/ egz. brutto
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 161,43 zł
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny

Strefa przedszkolaka. Poziom B+. Pakiet. Sugerowana grupa wiekowa: Sześciolatek

Dane produktu:

Strefa przedszkolaka powstała w oparciu o badania rynkowe i oczekiwania nauczycieli.

To cykl interesujący dla dziecka i satysfakcjonujący dla nauczyciela.

Pozwala na prowadzenie zajęć w sposób ciekawy i korzystny z punktu widzenia małego człowieka.

Pakiet przeznaczony do pracy z grupami dzieci 5 i 6 letnich, który idealnie sprawdzi się podczas pracy z grupami łączonymi.

Tematy i treści realizowane wspólnie dla 5 i 6 latków oraz zagadnienia dostosowane dla poszczególnych grup wiekowych.

W skład pakietu dla przedszkolaka wchodzą:

- Karty pracy, cz. 1-4

- Wyprawka plastyczna

- Zeszyt Litery i liczby

- Kodowanie w przedszkolu

Karty pracy, cz. 1-4

Dla każdej grupy wiekowej przygotowane są 4 części kart pracy.

Każda część umownie odpowiada jednej porze roku.

Zadania w kartach pracy cechuje narastanie poziomu trudności oraz cykliczność w utrwalaniu wiedzy i doskonaleniu umiejętności.

Przedszkolak przyswaja sobie wiedzę i umiejętności w tempie zgodnym z jego aktualnymi możliwościami poznawczymi.

Charakterystyka kart pracy:

- okładki dostosowane do pór roku, nawiązujące do strefy jako miejsca w przedszkolu

- zadania rozwijające: logiczne myślenie, percepcję wzrokową, sprawność manualną

- nauka czytania w oparciu o znaną i cenioną metodę sylabową

- zadania, które pozwolą dziecku polubić matematykę i stosować ją w codziennym życiu

- ćwiczenia o zwiększonym poziomie trudności w odwołaniu do kart pracy z poziomu B

- 96 stron w każdej części kart pracy

Wyprawka plastyczna

Wyprawka to zbiór kart służących rozwijaniu twórczego i logicznego myślenia, percepcji wzrokowej, słuchowej, umiejętności matematycznych oraz sprawności manualnych.

Zawartość wyprawki:

- Prace plastyczno-techniczne wraz z instrukcjami ich wykonania

- Pomoce służące rozwijaniu twórczego myślenia, percepcji wzrokowej, percepcji słuchowej, sprawności manualnej oraz mowy

- Reprodukcje

- Wypychanki, w tym m.in.: litery, liczby, znaki działań

- Zestaw papierów potrzebnych do prac plastycznych

- Karta przedszkolaka

- Naklejki

Zeszyt Litery i liczby

Zeszyt Litery i liczby to zbiór różnorodnych ćwiczeń grafomotorycznych, które są uzupełnieniem ćwiczeń zawartych w kartach pracy.

W pakiecie dla 6-latka zdecydowanie położony został akcent na pisanie litery i cyfr po śladzie, a potem samodzielnie.

Praca z publikacją wpływa na poprawę koordynacji wzrokowo-ruchowej i motoryki małej dziecka oraz rozwija kompetencje niezbędne do rozpoczęcia nauki w szkole.

Kodowanie w przedszkolu

Zestaw do kodowania dla dzieci 6-letnich.

Zestaw ten zawiera: matę, bloczki i obrazki do kodowania oraz karty do indywidualnej pracy dziecka.

W przewodnikach metodycznych dla nauczycieli zostały zawarte scenariusze zajęć, wprowadzające dzieci w świat kodowania i programowania. Utrwalając wiedzę zdobytą na zajęciach, dziecko pracuje z kartami pracy przypisanymi do każdego tematu. Każda karta zawiera szereg bogatych i różnorodnych ćwiczeń, dzięki którym dzieci będą rozwijać spostrzegawczość oraz logiczne myślenie.

Poziom trudności kart pracy z kodowania został dostosowany do poszczególnych grup wiekowych.

W kartach przeznaczonych dla dzieci 5 i 6 letnich znajdziemy podobne treści, ale o różnym poziomie trudności.

Karty pracy są kontynuacją scenariusza zamieszczonego w przewodniku metodycznym.

EAN: 9788382272864
Producent
Kod produktu
481444
Rok wydania
2022
Autorzy
Praca zbiorowa
Oprawa
teczka
Format
295x210x35 mm
ISBN
9788382272864
Autor
praca zbiorowa
Tytuł
Strefa przedszkol. Poziom B+ Sześciolatek Pakiet
Stan
Nowy
Okładka
inna
Wydawnictwo
Mac
Rodzaj
pakiet
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Dbamy o Twoją prywatność

Zamknij
pixel