W zestawie kupisz taniej
Niektórzy mężczyźni przyprowadzają penisa do seksuologa tak, jak przyprowadza się psa do weterynarza.
"Proszę, oto on. Niech pan go uzdrowi, a ja poczekam sobie na korytarzu".
Penis nie jest obcym ciałem, dzikim zwierzęciem, czempionem, który musi wygrywać seksualne olimpiady, ani nieposłusznym sługą, którego trzeba przywoływać do porządku niebieskimi pigułkami. Jest częścią męskiego ciała, o którą trzeba umieć zadbać tak samo, jak o serce, wątrobę i mózg, a wtedy będziemy mogli długo go używać - nie tylko dla własnej przyjemności.
Ale Sztuka obsługi penisa jest nie tylko opowieścią o męskich przyrodzeniach, jest również bezpruderyjnym i trafiającym w sedno problemów współczesnego mężczyzny przewodnikiem po "samczej" seksualności. Nie tylko pozwala rozwiązywać problemy z gatunku "dlaczego nie mogę, nawet jeśli bardzo chcę", ale też uwolnić się od nierealnych oczekiwań i stereotypów na temat tego, co mężczyzna w łóżku powinien zaprezentować.
Seksuolodzy alarmują: w dzisiejszym świecie seks stał się luksusem.
Panowie! Spieszmy się temu zaradzić.
Panie! Spieszcie się posiąść sztukę obsługi penisa… i całej reszty mężczyzny.
"Sztuka obsługi penisa" to książka pełna cennych i praktycznych informacji na temat seksualności mężczyzny (a nie tylko jego penisa!). Napisana przystępnie i interesująco, w oparciu o prace zarówno zagranicznych, jak i polskich autorów, może ułatwić nie tylko życie intymne, ale także zrozumienie specyfiki męskiej seksualności. Autorzy skutecznie rozprawiają się z różnymi mitami i stereotypami, ograniczającymi radosne przeżywanie chwil bliskości między partnerami. Rozmowa, poprowadzona lekko i okraszona dowcipem, przypadnie do gustu współczesnym użytkownikom internetu.
Zbigniew Lew-Starowicz
Przeczytałam "Sztukę obsługi penisa" z wielką ciekawością i jestem pewna jednego: im więcej my, kobiety i mężczyźni, będziemy wiedzieć nawzajem o sobie, tym łatwiej będzie nam się porozumiewać i uszczęśliwiać.
Marta Frej
"Sztuka obsługi penisa" to coś więcej niż tylko rozmowa o penisie. Chyba że patrząc przez pryzmat penisa, myślimy o złożoności męskiej seksualności. To poradnik i dla mężczyzn, i dla kobiet, bo dużo w niej o relacjach w związku, wiele praktycznych porad, jak je zrozumieć i poprawić. Książka świetnie wyjaśnia także mechanizm uzależnień w seksie.
Zbigniew Izdebski
Andrzej Gryżewski - psychoterapeuta poznawczo-behawioralny (CBT), seksuolog, psycholog, certyfikowany edukator seksualny. Absolwent Wydziału Psychologii warszawskiej WSFiZ w zakresie seksuologii klinicznej i sądowej oraz 4,5-letnich podyplomowych studiów Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej (CBT) z elementami terapii psychodynamicznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego i Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz założycielem Gabinetu Psychoterapii Seksualnej "CBTseksuolog". Opublikował jako autor lub współautor kilkaset artykułów i książek na temat seksualności, psychologii i psychoterapii. Jego praca podlega stałej superwizji.
Przemysław Pilarski - dramatopisarz, scenarzysta, dramaturg, do niedawna dziennikarz i stand-upper. Absolwent polonistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim, kursu scenariuszowego w Warszawskiej Szkole Filmowej oraz Laboratorium Nowych Praktyk Teatralnych (Nowy Teatr/SWPS). Z autorskimi monologami Stand-up Comedy występował m.in. w HBO i Comedy Central. Publikował m.in. w "Ha!arcie", "Machinie", "Czasie Kultury" i "Dialogu". Wspólnie z Andrzejem Gryżewskim opublikował książkę Jak facet z facetem. Rozmowy o seksualności i związkach gejowskich.